Mesafeli Sözleşmesi

Mesafeli Sözleşmesi

Mesafeli Sözleşmesi

Değerli Ziyaretçilerimiz ve Üyelerimizin DİKKATİNE!

TatilOteleriniz.com; Tatil Otelleri Rehberi Sitesinden OTEL REZERVASYONU YAPILMAMAKTADIR. LÜTFEN!..  Tesis bilgileri, ilanları ve reklamları hakkında daha fazla bilgi edinmek veya rezervasyon yapmak için ilgili ilanı veya reklamı oluşturup yayınlayan kayıtlı tesis yetkilileri ile görüşünüz. Bu konuda TatilOtelleriniz.com un hiçbir bilgisi yoktur.

Sayın Tesis Yetkilisinin Dikkatine: Sitemizde Kayıtlarınız ve Üyeliğinizin Onaylanması İçin, Lütfen ; Üyeliğinizi Tesisinizin adı ile Kurumsal Üyelik tercihi yaparak oluşturunuz ve üyeliğinizi tesisinizin kurumsal web sitesine ait olan bir e-posta adresi (örneğin: iletisim@tesisinizinadı.com) ile yapınız. Dikkat! Tesis kaydınızı oluştururken tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak giriniz. Sonradan bu bilgilerde değişiklik yapamazsınız! Üyelik ve Tesis Kaydınızı tamamladıktan sonra da; 

Ayrıca, Kayıtlarda belirttiğiniz tesisinize ait kurumsal GSM numarasından +90505 470 90 00 no.lu WhatsApp iletişim numaramıza sitemizin adı(Tatil Otelleriniz) ve tesisinizin adı ile birlikte yetkilisi olarak kendi adınız ve soyadınızın da belirtildiği bir yazılı mesaj göndererek üyelik onay veya kayıt onay talebinizi iletiniz. Bunları yapmadığınız taktirde ve üyelik bilgilerinizde ki e-posta adresiniz ile GSM iletişim bilgileriniz tesis kayıtlarınızda belirttiğiniz ile aynı olmaması durumunda üyeliğiniz ile oluşturmuş olduğunuz tesis veya diğer kayıtlarınız onaylanmaz ve bir hafta sonra da silinir. Bunu sitemizin, ziyaretçilerimizin ve sizin de güvenliği için kayıt öncesinde ve sonrasında da bir güvenlik şartı olarak gerekli ve zorunlu görüyoruz.

Kendisine ait web sitesi olmayan tesisler sitemize üye olup tesis kaydı oluşturamazlar. Web sitesi olmayan veya sitesi olup da web sitesi aktif olmayan tesislerin kayıtları onaylanmaz ve de yayınlanmaz.

FATURASIZ VE PAZARLIK USULÜ ÜYELİK, REKLAM, DOPİNG, VİTRİN VE İLAN SATIŞIMIZ YOKTUR!.... 

Turizm İşletmesi Belgeli Tesislerin Sitemize Kurumsal Üyelik ve Tesis Kaydı Yayını Ücretsizdir. Turizm İşletmesi Belgesi Bulunmayan Tesisler Sitemizde Tesis Kaydı Oluşturamaz, Reklam ve İlan Yayınlayamaz! Üye olup tesis kaydı oluşturan tesisler için ücrete tabi hizmetlerimiz ve fiyatları ile ödeme bilgileri aşağıda açıklanmaktadır. Ödeme bilgileri Mesafeli Satış Sözleşmemiz de yer almaktadır.

Aşağıdaki Tesis Bilgileri (Sizin e-posta ile site yönetimine gönderdiğiniz özel bilgiler ve resimler) Site Yönetimi Tarafından Tesis Sayfasına Eklenmektedir ve Ücretlidir.

1- Tesis Haberi Ekleme 1 Adet : 354 TL/Yıl ( KDV Dahil)

2- Tesis Fırsatı Ekleme 1 Adet : 354 TL/Yıl ( KDV Dahil)

3- Tesis Video Ekleme 1 Adet : 354 TL/Yıl (KDV Dahil)

4- Tesis Oda Seçeneği Ekleme 1 Adet : 354 TL/Yıl (KDV Dahil)

Banner Reklamları Teklif Usulüdür.

Bilgilerinize arz ederiz.

31.03.2023

ÇLK Reklam Ltd. Şti.

Şirket Müdürü

Mustafa ÇELİK

TatilOtelleriniz.com da yer alan üyelerimiz olan turizm tesislerinin veya diğer üyelerimiz ve ziyaretçilerin ile reklam verenlerin oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üye tesise, üyeye, reklam verene veya ziyaretçiye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerindeki yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından TatilOtelleriniz.com ve yöneticileri hiç bir şekilde sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Üyelerimizin, ziyaretçilerimiz, reklam verenlerin ve müşterileri ile arasında ki uyuşmazlıklar da ve mahkemelerde TatilOtelleriniz.com ve yöneticileri hiçbir zaman ve hiçbir şekilde taraf olarak gösterilemez. Taraflar sorunlarını ve uyuşmazlıklarını kendi aralarında halletmek zorundadır.

Taraflar arasında ki anlaşmazlık ve sitemizin kötü niyetle kullanılması halinde ve de her konuda BURSA MAHKEMELERİ ve İCRA DAİRELERİ yetkilidir.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ:

Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Ödeme ALINMAMAKTADIR VE YAPILMAMAKTADIR!.. Kredi ve Banka Kartı bilgileriniz ve şifreleri ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞLERİNİZİ oluşturma ve ödemesini yapma sırasında bizim için gerekli değildir ve bizim tarafımızdan da hiç bir zaman sorulmaz ve istenmez. 

ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞİ ÖDEMELERİNİZİ, aşağıda belirttiğimiz BANKA HESABIMIZA mobil hesabınızdan, bankamatikten, bankalarınız dan, Ziraat Bankaları Şubelerinden veya PTT den HAVALE / EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN siparişleri için tek ödeme yönteminiz " BANKA HAVALESİ " dir. Banka veya Kredi Kartı bilgileriniz ve Şifreleri sitemiz üzerinde kullanılmaz. Firmamız tarafından da hiç bir zaman size sorulmaz ve sizden istenmez.

ÜYELİK, KAYIT VEYA REKLAM SİPARİŞ talebinizi TatilOtelleriniz.com üzerinden tamamladıktan sonra sipariş bilgilerinizi 0505 470 90 00 no.lu WhatsApp hattımız üzerinden bize bildiriniz. WhatsApp dan bildirilmeyen siparişlerine cevap verilmez!  DİKKATİNİZE !....  Yukarıda açıklanan siparişleriniz için firmamızın  ( 0505 470 90 00 ) no.lu GSM ve WhatsApp hattından başka hiç bir iletişim hattı yoktur. Güvenliğiniz için başkalarına itibar etmeyiniz ve başka numaralar ile iletişime geçmeyiniz. Telefon rehberinize ve WhatsApp iletişim hattınıza +90505 470 90 00 No.lu  GSM iletişim hattımızı "ÇLK REKLAM" adıyla kayıt etmeyi UNUTMAYINIZ!.

Yukarıda açıklanan siparişleriniz ile ilgili olarak firmamızın, ( 0505 470 90 00 ) nolu GSM hattından  " ....... nolu siparişiniz firmamız tarafından onaylanmıştır." şeklinde ONAY mesajı gelmeden, kesinlikle banka hesabımıza ÖDEME YAPMAYINIZ! Banka hesabımız aşağıda açıklanmıştır.

ONAY Mesajımızı aldıktan ve sonrasında da siparişinizin ödemesini yaptıktan sonra, ÖDEME DEKONTU GÖRÜNTÜSÜ VE FATURA DÜZENLEME BİLGİLERİNİZİ ( Adınız Soyadınız, T.C. Kimlik No veya Firma İseniz Firma Adı, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası ile Fatura Adresinizi eksiksiz olarak) +90505 470 90 00 no.lu WhatsApp hattımızdan bize iletiniz! Ödemeniz aşağıda açıkladığımız banka hesabımızda görüntülendikten sonra siparişiniz veya siparişleriniz sitemizde YAYINLANIR ve E-Faturası da düzenlenip e-posta adresinize gönderilir.

TatilOtelleriniz.com da yer alan üyelerin veya ziyaretçilerin oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye veya ziyaretçiye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından TatilOtelleriniz.com ve yöneticileri hiç bir şekilde sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Üyelerimizin, ziyaretçilerimiz ve müşterileri ile arasında ki uyuşmazlıklar da ve mahkemelerde TatilOtelleriniz.com ve yöneticileri taraf olarak gösterilemez. Taraflar sorunlarını ve uyuşmazlıklarını kendi aralarında halletmek zorundadır.

Taraflar arasında ki anlaşmazlık ve sitemizin kötü niyetle kullanılması halinde ve de her konuda BURSA MAHKEMELERİ ve İCRA DAİRELERİ yetkilidir.

CANLI DESTEK için  her gün saat 10.00 - 18.00 arasında 0505 470 90 00 no.lu GSM hattımızı arayabilirsiniz.

BANKA HESABIMIZ HAVALE/EFT BİLGİLERİ: ( Dikkatinize!.. Bundan başka banka hesap numaramız yoktur.)

T.C. ZİRAAT BANKASI

Şubesi:    Ulucami / BURSA Şubesi

Şube Kodu:   677

Hesap No:    94024848-5001 

IBAN NO:    TR34 0001 0006 7794 0248 4850 01

Hesap Adı:   ÇLK REKLAM ORG. LTD. ŞTİ.

TatilOtelleriniz.com dan üyelik paketi, reklam, doping, vitrin, ilan ve diğer ücretli hizmetlerimizden sipariş veren ve bunları satın alan tüm üyelerimiz bu "Mesafeli Satış Sözleşmesi" şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

31.03.2023

ÇLK Reklam Org. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ticaret Sicil No: 75557

Adres: Yeşilova Mah. Küçükçamlıca Sk. No:21-A Osmangazi/BURSA

Posta Kodu: 16250

ŞİRKET MÜDÜRÜ

Mustafa ÇELİK


tatilotelleriniz.com © 2023 | Sitemiz; Tatil Otelleri Rehberi İle Oteller İçin Haber, Fırsat İlan ve Reklam Sitesidir. Sitemiz Üzerinden Rezervasyon Yapılmamaktadır. Sorularınız ve Rezervasyon Bilgileri İçin İlgili Tesis ve İlan/Reklam Sahibi İle İletişime Geçebilirsiniz. Sitemizde Yer Alan Tesis, Haber, Fırsat ve Reklam Bilgileri ve İçerikleri Kendileri Tarafından Oluşturulmakta ve Yayınlanmaktadır. Sitemizin Bunlarla İlgili Bir Araştırması ve Bilgisi Yoktur. Sitemizde Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir. Bu İçeriklerdeki Görüş ve Bilgilerin, Yanlışlığından, Eksikliğinden veya Yasalara Aykırılığından Hiçbir Şekilde Sitemiz Sorumlu Değildir.