Yardım & Sıkça Sorulan Sorular

Yardım - Sıkça Sorulan Sorular

Sitemiz hakkında tüm soru, ve yanıtları aşağıda bulabilirsiniz.

Sayın Tesis Yetkilisinin Dikkatine: Sitemizde Kayıtlarınız ve Üyeliğinizin Onaylanması İçin, Lütfen ; Üyeliğinizi Tesisinizin adı ile Kurumsal Üyelik tercihi yaparak oluşturunuz ve üyeliğinizi tesisinizin kurumsal web sitesine ait olan bir e-posta adresi (örneğin: iletisim@tesisinizinadı.com) ile yapınız. Dikkat! Tesis kaydınızı oluştururken tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak giriniz. Sonradan bu bilgilerde değişiklik yapamazsınız! Üyelik ve Tesis Kaydınızı tamamladıktan sonra da Ayrıca; Kayıtlarda belirttiğiniz tesisinize ait kurumsal GSM numarasından +90505 470 90 00 no.lu WhatsApp iletişim numaramıza sitemizin adı(Tatil Otelleriniz) ve tesisinizin adı ile birlikte yetkilisi olarak kendi adınız ve soyadınızın da belirtildiği bir yazılı mesaj göndererek üyelik onay veya kayıt onay talebinizi iletiniz. Bunları yapmadığınız taktirde ve üyelik bilgilerinizde ki e-posta adresiniz ile GSM iletişim bilgileriniz tesis kayıtlarınızda belirttiğiniz ile aynı olmaması durumunda üyeliğiniz ile oluşturmuş olduğunuz tesis veya diğer kayıtlarınız onaylanmaz ve bir hafta sonra da silinir. Bunu sitemizin, ziyaretçilerimizin ve sizin de güvenliğiniz için kayıt öncesinde ve sonrasında da bir güvenlik şartı olarak gerekli ve zorunlu görüyoruz.

Kendisine ait web sitesi olmayan tesisler sitemize üye olup tesis kaydı oluşturamazlar. Web sitesi olmayan veya sitesi olup da web sitesi aktif olmayan tesislerin de kayıtları onaylanmaz ve de yayınlanmaz.

FATURASIZ VE PAZARLIK USULÜ ÜYELİK, FİRMA KAYDI VE REKLAM SATIŞIMIZ YOKTUR!.... 

Sitemize Kurumsal Üyelik ve Tesis Kaydı Yayını Ücretsizdir. Üye olup tesis kaydı oluşturan tesisler için ücrete tabi hizmetlerimiz ve fiyatları aşağıda açıklanmaktadır. Ödeme bilgileri de Mesafeli Satış Sözleşmemiz de yer almaktadır.

Aşağıdaki Tesis Bilgileri (Sizin e-posta ile site yönetimine gönderdiğiniz özel bilgiler ve resimler) Site Yönetimi Tarafından Tesis Sayfasına Eklenmektedir ve Ücretlidir.

1- Tesis Haberi Ekleme 1 Adet : 118 TL/Yıl ( KDV Dahil)

2- Tesis Fırsatı Ekleme 1 Adet : 118 TL/Yıl ( KDV Dahil)

3- Tesis Video Ekleme 1 Adet : 118 TL/Yıl (KDV Dahil)

4- Tesis Oda Seçeneği Ekleme 1 Adet : 118 TL/Yıl (KDV Dahil)

Banner Reklamları Teklif Usulüdür.

Bilgilerinize arz ederiz.

08.03.2021

ÇLK Reklam Ltd. Şti.

Şirket Müdürü

Mustafa ÇELİK

Evet, bu site tatil otelleri rehberidir.

tatilotelleriniz.com © 2024 | Sitemiz; Tatil Otelleri Rehberi İle Oteller İçin Haber, Fırsat İlan ve Reklam Sitesidir. Sitemiz Üzerinden Rezervasyon Yapılmamaktadır. Sorularınız ve Rezervasyon Bilgileri İçin İlgili Tesis ve İlan/Reklam Sahibi İle İletişime Geçebilirsiniz. Sitemizde Yer Alan Tesis, Haber, Fırsat ve Reklam Bilgileri ve İçerikleri Kendileri Tarafından Oluşturulmakta ve Yayınlanmaktadır. Sitemizin Bunlarla İlgili Bir Araştırması ve Bilgisi Yoktur. Sitemizde Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir. Bu İçeriklerdeki Görüş ve Bilgilerin, Yanlışlığından, Eksikliğinden veya Yasalara Aykırılığından Hiçbir Şekilde Sitemiz Sorumlu Değildir.